Informacja Turystyczna
Wisła Otwarta Turystycznie
Pl. B. Hoffa 3 (rynek)

Hotel Pod Gołębiem

Wisła
powrót

Szukaj wolnych pokoi w Hotel Pod Gołębiem


ATRAKCJE W POBLIŻU

Muzeum Narciarstwa
0.1 km
Wystawa „Głuszec w Lasach Beskidu Śląskiego”
0.1 km
Zameczek Myśliwski
0.2 km
Muzeum Spadochroniarstwa
0.6 km
Figura Adama Małysza z białej czekolady
0.6 km
Zabytkowy Park Przygód
0.6 km
Aleja Gwiazd Sportu
0.6 km
Skocznie Narciarskie w Wiśle Centrum
0.6 km
Enklawa budownictwa drewnianego przy Muzeum Beskidzkim
0.7 km
Muzeum Beskidzkie
0.7 km

OPIS OBIEKTU

Hotel pod Gołębiem to kameralny obiekt, położony w samym centrum malowniczej Wisły. 

W dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach posiadamy 22 pokoje 1, 2 i 3 osobowe a także apartamenty i pokoje rodzinne. Wnętrza urządzone są przytulnie i elegancko a wyposażenie dopasowane jest do potrzeb naszych Gości.

Nasz Hotel zyskał uznanie także ze względu na wyjątkową kuchnię: pyszne, bogate śniadania pozwalają na udane rozpoczęcie dnia, dania ciepłe natomiast pozwalają poznać kuchnię regionalną. Wieczorami zapraszamy do baru hotelowego na spokojny relaks, a w każdą sobotę - na dyskotekę z DJ-em.

W naszym Hotelu dbamy także o dobre samopoczucie, urodę i zdrowie naszych Gości. Proponujemy skorzystanie ze strefy SPA: z masaży i innych zabiegów, a także z sauny oraz łóżka masującego Hydro Jet.

W okresie letnim w hotelowym ogrodzie mogą Państwo odpocząć w podgrzewanym basenie z morską wodą. Dla maluszków polecamy osobny, mniejszy basen oraz trampolinę.  W mniej słoneczne dni zapraszamy dzieci do pokoju zabaw a dorosłym proponujemy grę w bilarda.

W naszym hotelu istnieje również możliowść rezerwacji Sali Kominkowej. Organizujemy w niej śluby, chrzciny jak i inne uroczystości rodzinne.

Hotel i Restauracja Pod Gołębiem to także miejsce, które sprzyja także efektywnej pracy. Dysponujemy salą konferencyjną o powierzchni 70 metrów kwadratowych, wyposażoną w projektor, ekran, flipchart i bezprzewodowe łącze internetowe.

 

Serdecznie zapraszamy!REGULAMIN REZERWACJI

...SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Wodna 1a
Wisła 43-460
recepcja@podgolebiem.pl
www.podgolebiem.pl

GALERIA

NA MAPIE