Informacja Turystyczna
Wisła Otwarta Turystycznie
Pl. B. Hoffa 3 (rynek)

Centrum Green Hill Business & SPA

Wisła
powrót

Szukaj wolnych pokoi w Centrum Green Hill Business & SPA


ATRAKCJE W POBLIŻU

Wiślańska Ciuchcia
0.4 km
Galeria "Sportowe Trofea Adama Małysza"
0.5 km
Zabytkowy Cmentarz na Groniczku
0.8 km
Dąb Wolności posadzony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
0.9 km
Pomnik Źródeł Wisły
0.9 km
Aleja Podań i Legend
1.1 km
Kościół Ewangelicko - Augsburski św. Piotra i Pawła
1.1 km
Amfiteatr im. Stanisława Hadyny
1.2 km
Galeria Grupy Twórców Wiślanie/Galeria u Niedźwiedzia
1.3 km
Parki linowe
1.3 km

OPIS OBIEKTU

CENTRUM GREEN HILL

W Wiśle, mieście położonym w Beskidzie Śląskim znajduje się Centrum Green Hill. Zarówno sam obiekt jak i jego otoczenie zachęcają do przyjazdu w te strony. Wisła Dziechcinka oddalona jest od centrum miasta o 2 km – co sprawia, że można tu wypoczywać w ciszy i delektować się pięknymi widokami. To idealne miejsce zarówno na wakacje rodzinne, weekendowe pobyty jaki i konferencje.

Centrum Green Hill oddaje do dyspozycji Gości 23 komfortowo urządzone pokoje – typu standard oraz de lux. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w TV oraz Internet bezprzewodowy.

Na terenie Centrum Green Hill znajduje się kryta wiata grillowa oraz palenisko. Huczne biesiady, wspólne grillowanie czy kameralne ogniska z kapelą góralską to niejedyne atrakcje jakie Państwu oferujemy.

W „leniwe popołudnia” zapraszamy do letniego ogródka na tarasie. Przy mrożonej kawie, pucharku lodów, otuleni górskim klimatem zaznają Państwo prawdziwego relaksu i wyciszenia.

Centrum Green Hill to doskonałe miejsce dla wszystkich, którym marzy się relaks i wypoczynek w luksusowych warunkach. Obsługa zadba o to, by żadnemu z Gości niczego nie zabrakło. Troski i zmartwienia nie mają tutaj wstępu, warto więc przyjechać, by oderwać się od nich i poczuć wyjątkowy nastrój. Hotel gwarantuje miłą, profesjonalną obsługę oraz wygodę i domową atmosferę. Recepcja Green Hill służy Państwu pomocą 24h/dobę.REGULAMIN REZERWACJI

Po otrzymaniu informacji, że obiekt dysponuje wolnymi miejscami należy wpłacić zadatek w wysokości 40% od całej kwoty, w tytule wpisując imię i nazwisko oraz datę pobytu. 

 

Numer konta bankowego: 
ING Bank Śląki 10 1050 1315 1000 0023 0862 2378 SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Dziechcinka 7
Wisła 43-460
recepcja@centrumgreenhill.pl
www.centrumgreenhill.pl

GALERIA

NA MAPIE