Informacja Turystyczna
Wisła Otwarta Turystycznie
Pl. B. Hoffa 3 (rynek)

Willa Sepia SPA

Wisła
powrót

Szukaj wolnych pokoi w Willa Sepia SPA


ATRAKCJE W POBLIŻU

Parki linowe
1.2 km
Wiślańska Ciuchcia
1.2 km
Pomnik Źródeł Wisły
1.2 km
Dąb Wolności posadzony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
1.3 km
Kościół Ewangelicko - Augsburski św. Piotra i Pawła
1.3 km
Galeria "Sportowe Trofea Adama Małysza"
1.3 km
Skocznie Narciarskie w Wiśle Centrum
1.3 km
Muzeum Beskidzkie
1.4 km
Enklawa budownictwa drewnianego przy Muzeum Beskidzkim
1.4 km
Aleja Podań i Legend
1.4 km

OPIS OBIEKTU

Tam, gdzie Goście stają się naszymi Przyjaciółmi!

Willa SEPIA SPA jest jedną z najnowszych baz noclegowych w jednym z najpiękniejszych polskich miast – Wiśle, niecałe 2 km od rynku. To kameralny obiekt, w którym poczujesz się jak w domu, a dopieszczany będziesz jak najznamienitszy Gość. Tu każdy jest VIPem.

Sepia SPA położona jest na wzniesieniu, w jednej z najspokojniejszych dzielnic – Dziechcince. Bezpośrednie sąsiedztwo wzgórz Beskidu Śląskiego tworzy mikroklimat, wywierający niezwykle korzystny wpływ na samopoczucie wypoczywających osób. Obiekt posiada 26 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach i apartamentach .

W obiekcie goście mają do dyspozycji strefę wellness&spa – z gabinetami masażu, sauną, jacuzzi a także restaurację, serwującą nowoczesne dania kuchni regionalnej i europejskiej.REGULAMIN REZERWACJI

Wyciąg z regulaminu obiektu:

REGULAMIN - W trosce o naszych Gości:

 

  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 a kończy o godz. 12:00

 

Prośbę o przedłużenie doby hotelowej Gość powinien zgłosić w recepcji jak najszybciej. Hotel może nie uwzględnić życzenia przedłużenia pobytu w przypadku wykorzystania wszystkich miejsc noclegowych (pokoi) lub w przypadku Gości nie przestrzegających obowiązującego regulaminu.

  • Hotel zastrzega sobie prawo do odmowy przedłużenia pobytu Gościa w Hotelu w przypadku nie dokonania wcześniej pełnej płatności za dotychczasowy pobyt.
  • Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie pracownikowi Recepcji dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz podpisanie karty meldunkowej.
  • Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę za pobyt.
  • Osoby niezameldowane w Hotelu mogą gościnnie przebywać w pokoju hotelowym od godziny 7:00 do godziny 22:00.
  • Hotel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin, w szczególności poprzez wyrządzeniu szkody na mieniu hotelowym lub mieniu Gości, szkody na osobie Gościa, pracowników Hotelu lub innych osobach przebywających w Hotelu.
  • W Hotelu obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 7:00 rano.
  • Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 150 złotych.
  • Na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
  • Zabrania się wprowadzania zwierząt na teren obiektu.

 SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Dziechcinka 48
Wisła 43-460
recepcja@sepiaspa.pl
www.sepiaspa.pl

GALERIA

NA MAPIE