Informacja Turystyczna
Wisła Otwarta Turystycznie
Pl. B. Hoffa 3 (rynek)

Willa Victoria

Wisła
powrót

Szukaj wolnych pokoi w Willa Victoria


ATRAKCJE W POBLIŻU

Pod Kasztanem
0.4 km
więcej
Parafia Rzymskokatolicka Znalezienia Krzyża Świętego
0.5 km
więcej
Wiadukt kolejowy, Wisła Głębce
0.5 km
więcej
Wyciągi Pasieki
0.7 km
więcej
Muzeum Pierwszej Apteki i Punktu Medycznego w Wiśle
1 km
więcej
Malowniczy stary dom
1.1 km
więcej
Punkt widokowy
1.1 km
więcej
Opuszczona skocznia narciarska
1.2 km
więcej
Siglany. Stacja narciarska
1.7 km
więcej
Wiszący mostek
1.8 km
więcej

OPIS OBIEKTU

Willa Victoria to nowo wybudowany obiekt położony w malowniczej miejscowości Wisła- Głębce, otoczony górskimi szczytami Beskidu Śląskiego, pięknymi o każdej porze roku. 

 

Położona jest w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego gwaru i ruchliwych ulic, a zarazem w pobliżu centrum. W wili znajdują się apartamenty oraz pokoje z łazienkami.

Każdy apartament posiada swoją własną kuchnię, natomiast pokoje mają do dyspozycji w pełni wyposażoną, kuchnię ogólno-dostępną.

Maluchy mogą bawić się bezpiecznie w ogrodzonym dużym ogrodzie z wieloma atrakcjami. W ogrodzie wielka, zadaszona, całoroczna wiata do grillowania oraz stół do tenisa. Willa posiada również saunę ze strefą relaksuREGULAMIN REZERWACJI

Regulamin willi V I C T O R I A
Witamy Państwa serdecznie w naszej willi i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

1. Po przybyciu prosimy Państwa o zgłoszenie się do recepcji willi w celu dopełnienia obowiązków meldunkowych oraz uregulowania należności za pobyt.
2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy o godz. 10.00 następnego dnia.
3. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
4. Willa zobowiązana jest: zapewnić warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu oraz tajemnicy informacji o przebywających w nim gościach, bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w pensjonacie,
5. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczy również łazienek). Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz budynku.
6. W willi należy zachować ciszę od godz. 22.00 do godz. 7.00.
7. Osoby nie zameldowane w willi mogą w niej przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy.
8. Gość willi nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.
9. Zachowanie osób korzystających z usług willi nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Willa może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.
10. Willa przyjmuje gości ze zwierzętami domowymi za dodatkowa opłatą ustaloną według cennika.
11. Willa nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.
12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń. Niedozwolone jest również używanie ognia otwartego.
13. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy grillu oraz na placu zabaw.
14. Gość willi ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarzy willi o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszej willi.

 

Życzymy miłegowypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Spokojna 8c
Wisła 43-460
biuro@willavictoria.net.pl
www.willavictoria.net.pl

GALERIA

NA MAPIE

Sprawdź dojazd do Willa Victoria